Ezoterický kurz Karmomantia

Človek je od prírody tvor zvedavý. A to je dobre. Čím viac informácií má, tým väčšmi je stotožnený so životom ako takým. 

 

Jedna z otázok, ktoré si človek bežne kladie, znie: "Čo je mojím poslaním na planéte Zem v aktuálnej inkarnácii?" 

 

Odpoveď na túto jednoduchú, a predsa takú zložitú otázku poskytuje napríklad karmomantia, špeciálna metóda skúmania ľudského bytia prostredníctvom veľkoarkánskych karát. 

 

Vďaka webináru sa dozviete, aká je vaša osobná celoživotná karmická karta, čo vám prináša do každodenného bytia, čo máte zvládnuť, zdolať, na aké peripetie alebo prekážky sa treba pripraviť. Karmomantia tiež určuje, aké "osudové" choroby sú vám dané do vienka, prípadne i to, akému povolaniu by ste sa mali venovať /aby ste mali šťastnú a saturovanú dušu/. 

 

Keď spoznáte hĺbkový význam veľkoarkánskych kariet, okrem odhaľovania svojich kľúčových karmických úloh môžete nahliadať aj do nadchádzajúcich udalostí. A aj o tom je špeciálny webinár s názvom Karmomantia. Objednať si ho môžete práve teraz. Na váš mail príde po úhrade link, na ktorý jednoducho kliknete - a seminár sa vám pustí priamo na počítači, notebooku alebo mobile. 

 

E-seminár má dĺžku 80 minút. 

 

Pred spísaním objednávkového formulára si, prosím, prečítajte Pravidlá veštenia a obchodné podmienky, ako aj informácie o ochrane osobných údajov. 

 

Objednávka seminára Karmomantia

Internetový seminár Karmomantia stojí 7 €