Ezoterický kurz Mystériá anjelskej ríše

Anjeli, archanjeli, svetelné bytosti, božské kráľovstvo, nebeská ríša, duchovno ako také - kúzelné témy, ktoré človeka fascinujú od nepamäti. 

Obzvlášť čarovnou témou sú anjelskí pomocníci - sprostredkovatelia kontaktu medzi pozemskou a transcendentálnou ríšou. 

 

Kto vlastne sú? Ako vyzerajú? A ako nám pomáhajú v rámci každodenného bytia? Aj na tieto otázky vám odpovie nový e-webinár.

 

Prostredníctvom osobných vhľadov, pohľadov a channelingových skúseností veštca a spirituálneho poradca Petra sa dozviete všetko o vnútorných anjeloch, strážnych bytostiach, archanjeloch alebo takzvaných božstvách. 

 

Michael, Gabriel, Metatron, Raziel alebo Rafael - aj o nich je špeciálna prednáška, ktorá pred vami otvorí brány do prenádhernej ríše svetla. Na záver e-webinára je pre účastníkov pripravené prekvapenie. 

 

Seminár v trvaní 90 minút si môžete objednať práve teraz. Na váš mail príde po úhrade link, na ktorý jednoducho kliknete - a prednáška sa vám pustí priamo na počítači, notebooku alebo mobile.

 

E-webinár si objednávajte prostredníctvom formulára nižšie. 
 
Pred spísaním objednávky si, prosím, prečítajte Pravidlá veštenia a obchodné podmienky, ako aj informácie o ochrane osobných údajov. 
 

Objednávka seminára Mystériá anjelskej ríše

Internetový seminár Mystériá anjelskej ríše stojí 7 €