Meditácia AKTIVOVANIE AUREOLY - naštartovanie energetickej imunity + špeciálny darček

Vytvorte okolo seba energetický pancier, za ktorý nepreniknú žiadne negatívne energie, jedovaté šípy ani pozemský jed

 
 
Sú chvíle, keď sme náchylnejší na vstup negatívnych energií do nášho Ja. Dôvody bývajú rôzne - fyzická či duševná únava, záporné uvažovanie a skepsa, absentujúca sebaláska a sebaúcta, preexponovaný strach, vina, hanba, neviera. Vplyvom týchto aspektov sa oslabuje naša aureola - prirodzená ochranná žiara. Tým, že je disharmonická a necelistvá, dávame priestor ťažkým, hustým a "lepkavým" vibráciám. Áno, "unavená" aureola môže spôsobiť, že na naše plecia "zosadne" prekliatie, porobenina či urieknutie - energetické "pnutia", ktoré sa podpisujú pod veľké spektrum problémov a ťažkostí /permanentná únava, tráviace ťažkosti, bolesti hlavy, poruchy spánku, takzvaná časová slučka - ustrnutie životných "prúdov", hádky a spory v rodine, rozpad partnerstiev či manželstiev, dlhodobé materiálne starosti/. 
 
 
Našťastie, jestvuje spôsob, ako aureolu znova "oživiť", povzbudiť a posilniť. Pripravil som pre vás jedinečnú meditáciu, prostredníctvom ktorej sa vaša žiara dostane do prirodzeného, čiže aktívneho stavu. Stačí málo - meditáciu si objednať a v pokoji vypočuť /ideálne do slúchadiel/, a to vždy, keď cítite, že ste náchylnejší na "vtečenie" negatívnych energií. 
 
 
Meditácia trvá približne 10 minút. Jej súčasťou je nielen aktivácia aureoly, ale aj komplexná harmonizácia čakrového systému - energetických centier. 
 
 
Naštartovaním žiary - Božieho svetla vytvoríte okolo svojho Ja mocný strážny štít alebo energetický pancier, ktorý vás ochráni pred negatívnymi energiami, jedovatými šípmi a pozemským jedom. 
 
 
K unikátnej meditácii, ktorú si môžete pustiť vždy, keď potrebujete, pripájam i darček - takzvaný svetlogram. Je to energetický obrazec, ktorý odráža ťažké vibrácie. Stačí si ho vytlačiť - ideálne vo farbe - a mať na viditeľnom mieste v domácom či pracovnom prostredí. Jeho funkcia je nepretržitá a stála. 
 
 

Meditáciu si púšťajte v pokoji, ideálne vtedy, keď ste sami a keď vás nič a nikto neruší. Pred rozjímaním si zapáľte ľubovoľnú sviečku. 

Cena jedinečnej meditácie s darčekom je 7 eur. Zašlem vám ju do 24 hodín od pripísania peňazí na účet. Údaje k platbe zašlem mailom.

Zvukovú meditáciu si môžete objednať vo formulári nižšie.

 

Pred vyplnením objednávky si, prosím, prečítajte Pravidlá veštenia a obchodné podmienky. 

Pred vyplnením objednávky si prečítajte aj informácie o ochrane osobných údajov. 

 

 

Objednávka meditácia Aktivovanie aureoly

Vyplňte a odošlite