VEĽKÉ KARTOBRANIE: objednajte si karty Kľúče a druhý set dostanete úplne zadarmo

Svet je plný záhad a mystérií. Mnohé z nich sú zahalené oparom nedostupnosti a za bežných okolností – v toku klasického života – nemáme šancu tento opar rozfúkať, a tak nazrieť do tajomných truhlíc pozemského i nadpozemského bytia. Chýbajú nám od nich mystické kľúče.

Našťastie, duchovné „pláne“ sú štedré – človeku, ktorý prahne po zdravom spirituálnom či ezoterickom poznaní, tieto kľúče rady odovzdajú. Napríklad v podobe vykladacích karát. A jedny z nich práve teraz prichádzajú na svetlo sveta. Volajú sa Kľúče. Je ich 36 a poslúžia na transcendentálnu analýzu minulosti, prítomnosti aj budúcnosti. Abstrahujú v sebe energie cigánskych kariet, biedermeieriek, veľkej arkány, ale i runovej mystiky, numerológie a astrológie. Samozrejme, grom je ich vlastná, svojská a osobitná tvár, ktorú si – verím – zamilujete.

 

Video o kartách si môžete pozrieť tu

Foto-galéria kariet je k dispozícii tu

 

Sadu vykladacích kariet si môžete objednať prostredníctvom formulára nižšie. Karty sú zasielané doporučenou poštou, a to do 10 dní od úhrady. Ich cena je 12 eur. Poštovné a balné je 4 eurá. 

 

Využite naplno zimnú akciu. Pre 20 z vás je pripravená super ponuka. Ak si objednáte jedny karty Kľúče, druhý set karát dostanete úplne zadarmo. Môžete ním obdarovať blízku osobu - napríklad aj v podobe vianočného darčeka. Stačí spísať objednávkový formulár. 

K sade zasielam e-knihu s presným a precíznym návodom. 

 

Pred spísaním objednávky si, prosím, prečítajte Pravidlá veštenia a obchodné podmienky, ako aj informácie o ochrane osobných údajov. 

 

Objednávkový formulár - jesenné kartobranie /dvoje karát za jednu cenu/

Cena za 2 kartové sety je 12 eur. Poštovné a balné je 4 eurá.