Pravidlá veštenia - prečítajte si, prosím, pozorne

 

*Veštbou, konzultáciou ani inou formou duchovnej pomoci nepreberám zodpovednosť za váš život, za vaše konanie či skutky. Som poradca. Vaše životné rozhodnutia sú len a len vo vašich rukách.

 

*Pri výklade karát si treba uvedomiť, že na určité otázky nejestvuje striktná odpoveď "áno" alebo "nie". Život nie je ani čierny, ani biely, a preto vám môžem poskytnúť viaceré spôsoby riešenia situácie. To, ktorou cestou sa napokon vyberiete, je čisto na vás.

 

*Nežiadajte od kariet striktné časové výklady, pretože čas ako taký je veličina meniteľná - tak, ako je vo veľkej miere meniteľná aj samotná budúcnosť.

 

*Nepýtajte sa na osoby, s ktorými nie ste v priamom rodinnom zväzku, pretože skúmať v kartách cudzie životy nie je korektné ani čestné.

 

*Počas konzultácie nerozoberám váš fyzický zdravotný stav, pretože nie som lekár. Viem však diagnostikovať energetické zdravie, teda stav čakier a charakter aury. Opýtať sa ma môžete aj na duchovné alebo duševné spúšťače ochorení. Treba si uvedomiť, že vývoj vašej choroby nezávisí odo mňa, ale je čisto vo vašich rukách, pretože každý si je strojcom vlastného šťastia. Môžete sa mojich kariet spýtať, čo robiť, aby bolo vaše telo či duša zdravšia, no nezabúdajte na odborné rady lekárov.

 

*Neodpovedám na otázky spojené so smrťou, pretože tieto kompetencie sú v rukách Najvyššieho.

 

*Pri spirituálnej pomoci si treba uvedomiť, že veštba či iná duchovná praktika sa nezaobíde bez dôvery. Ak si kartára skúšate, veštba neplní svoj účel. Dávajte iba korektné dátumy narodenia a nepýtajte sa na zosnulých ľudí - s cieľom otestovať, či na to karty "prídu". Nedôvera veštbu narúša, a tak vychádzajú zmätočné odpovede. Ak sa so zámerom otestovania veštca pýtate na zosnulú osobu, karty sa spájajú s jej dušou, nie s fyzickým telom, a preto nemusia odhaliť, že daný človek je už nežijúci. 

 

*Nežiadajte ma o magické úkony, pretože nepraktizujem ani bielu, ani čiernu mágiu. Nespájam partnerov, nerozbíjam rodiny ani neubližujem iným ľuďom energetickým spôsobom. Moja práca spočíva v spirituálnom poradenstve, anjelskom channelingu a presvetľovaní života.


 
*Dávajte si pozor, aby sa z veštenia nestala závislosť. Spoľahnite sa aj na svoju vlastnú intuíciu, pocity, rozum a triezvu analýzu situácie.

 

*Uvedomte si, že aj veštec či spirituálny poradca je len človek, a preto je omylný.

 

*Spirituálna pomoc a veštenie je moja práca, za ktorú poctivo odvádzam dane. Služby sú teda - pochopiteľné - spoplatnené. 

 

*To, že sa mi ozvete a objednáte si moje služby či formy pomoci, je len a len vaša voľba - nikto vás k tomu netlačí a ani nesmie tlačiť. Máte v rukách voľnosť a slobodné rozhodnutie.

 

*Nakoľko mám nemálo objednávok, na výklady či iné formy spirituálnej pomoci sa istý čas čaká. Nedokážem to urýchliť. Poplatky za urýchlenú veštbu neprijímam - pretože sa snažím konať korektne voči všetkým /objednávkami sa zaoberám postupne - tak, ako prichádzajú/.