Anjelské svetelné volúty na odsávanie negatívnych energií, emócií a substancií

 
 

Svetlo sveta uzreli takzvané svetelné volúty, teda anjelské "kornúty", ktoré z hĺbok človeka vyťahujú a vysávajú záporné energie, vibrácie, emócie, duchovné substancie a "korene" životných problémov. Som zástancom teórie, že každý človek si je sám sebe najlepším lekárom a uzdravovateľom - a aj preto som vytvoril jedinečné volúty, pomocou ktorých sa dokážete zbaviť negatívnych energií. V praxi to prináša úľavu, ľahkosť, oslobodenie, rozprúdenie priaznivých vibrácií vo vašom "ja", rozpozitívnenie života, no predovšetkým elimináciu záporných vibrácií, brániaciach v plnohodnotnom, harmonickom a zdravom živote. 

 

Anjelských volút je sedem - podobne ako čakier. Každá z nich má inú funkciu a úlohu. Svetelné "kornúty" zasielam v maile, vašou úlohou je:

1. vytlačiť si ich /vo farbe a ideálne na tvrdšom papieri/,

2. stočiť volúty do kornútka - tak ako vidíte na obrázku vľavo a

3. pustiť sa do samotného očistného úkonu, ktorým vás povedie presvetľovacia meditácia /dostanete ju súčasne s volútou, má formát .mp3/. 

 

Volúty majú vplyv predovšetkým na energetické telo, až potom na telo fyzické. Ak trpíte fyzickými ochoreniami, volúty slúžia len ako doplňujúci prostriedok popri klasickej liečbe. Vyberte si zo siedmich volút tú, resp. tie, ktorých indikácie najviac zodpovedajú vašim problémom alebo starostiam: 

*Červená volúta archanjela Uriela - odstraňuje strachy, obavy, skepsu, pesimizmus, neistotu, nedôveru, slabú životnú zakorenenosť, nerozhodnosť, balansovanie, nenávisť voči životu, materiálne starosti /na fyzickej báze harmonizuje pevné časti organizmu - kosti, kĺby, chrbticu a zuby/. 

*Oranžová volúta archanjela Cafkiela - odstraňuje rodové blokády, eliminuje vplyv rodovej energetickej genetiky, pomáha pri odpúšťaní ľuďom, ktorí v minulosti spôsobili citové zranenie, likviduje pocity viny alebo obviňovania, zvyšuje bázu sebalásky, skvalitňuje zdravý citový aj intímny život /na fyzickej báze harmonizuje urogenitálny trakt, krv a lymfu/.

*Žltá volúta archanjela Jofiela a Michaela - zvyšuje vnútornú silu a vitalitu, povzbudzuje vnútorné dieťa, dodáva sebavedomie a sebaúctu, učí hovoriť "nie", eliminuje prehnanú empatiu, odstrihuje energetických upírov, ruší následky porobenín a urieknutí /na fyzickej báze harmonizuje tráviaci trakt a znižuje kyslosť organizmus/.

*Zelená volúta archanjela Chamuela a Rafaela - prebúdza vše-lásku, zlepšuje citový život, odstraňuje zakorenené pocity sklamania, odstrihuje od minulosti, zmierňuje žiarlivosť a majetnícke sklony, zvyšuje citovú vibráciu - pomáha pri priťahovaní duchovnej polovičky, likviduje hlavné spúšťače fyzických ochorení /na fyzickej báze harmonizuje kardiovaskulárny systém/. 

*Svetlomodrá volúta archanjela Gabriela - očisťuje, rozjasňuje a presvetľuje život, odstraňuje usadené škodlivé emócie, človeku umožňuje prejavovať sa vo svojej pravej podstate, a to bez hanby a studu, zlepšuje komunikačné schopnosti, eliminuje následky škodlivých slov - vypovedaných alebo prijatých od iných osôb /na fyzickej báze harmonizuje dýchací aparát/. 

*Tmavomodrá volúta archanjela Raziela - otvára zmysly človeka /aby si mohol život vychutnávať plnými dúškami/, zlepšuje intuíciu a spirituálne cítenie, bojuje proti stresu a nervozite, dodáva vnútornú celistvosť a harmóniu, zvyšuje bázu viery a dôvery /aj v seba samého, aj vo vyššie princípy/, odstraňuje závislosti či neresti rôzneho druhu /na fyzickej báze harmonizuje zmyslové orgány a nervový systém/. 

*Fialová volúta archanjela Sandalfona - spája s Najvyšším zdrojom lásky, Najvyšším zdrojom dobra a Najvyšším zdrojom pravdy, v človeku vytvára rovnováhu medzi materiálnou a duchovnou ríšou, odpútava od všetkého škodlivého, zbavuje púť a reťazí, ruší nevýhodné karmické zmluvy či dohody, rozjasňuje karmu ako takú, čistí celistvú líniu bytia človeka - minulosť, prítomnosť i budúcnosť, spája s nebeskou ríšou /na fyzickej báze harmonizuje hlavu, mozog, psychiku a spánok/. 

 

 

Volúty možno použiť viackrát. Objednať si môžete jednu volútu, ale aj viacero svetelných "kornútov" - podľa potreby. Spolu s volútou dostanete mailom aj návod na použitie a špeciálnu meditáciu, ktorá vás povedie použitím anjelského "kornútu". Volúty nenahrádzajú klasickú medicínu a tradičné lekárske postupy. 

Každá z volút stojí 5 eur. Celá sada siedmich svetelných "kornútov" stojí 20 eur. Objednať si ich môžete vo formulári, ktorý sa nachádza nižšie. 

 

Pred objednávkou si, prosím, prečítajte Pravidlá veštenia ako aj informácie o ochrane osobných údajov. 

 

Objednávka anjelských svetelných volút

Cena jednej volúty je 5 eur, celá sada siedmich volút stojí 20 eur