Darujte sebe alebo blízkemu darčekový poukaz

Teraz s novinkou: za každých 5 eur kreditu 2 eurá zadarmo

 
 
Darujte veštbu alebo inú spirituálnu pomoc tým, na ktorých vám záleží. Je jedno, či ide o partnera, rodiča, starého rodiča, kamarátku, alebo dobrú známu. Venujte jej darčekový poukaz na moje služby. Kreditnú hodnotu poukazu si volíte vy sami - minimálna suma je 10 €. 
 
 
Novinkou je, že ku každým 5 eurám kreditu vám "pribalím" ďalšie 2 eurá. Ak si napríklad objednáte poukaz v hodnote 15 eur, zaplatíte rovnakú čiastku (15 eur), no finálny využiteľný kredit bude vo výške 21 eur. V prípade, že si objednáte a vyplatíte darčekový poukaz v hodnote 50 eur, na poukážke bude "svietiť" suma 70 eur. 
Ponuka platí do odvolania. 
 
 
Poukaz si môžete objednať vo formulári, ktorý sa nachádza nižšie na tejto stránke. Vyplňte, pre koho je poukaz určený, kto je darcom /teda vaše meno a priezvisko/, hodnotu poukazu a tiež mail, na ktorý vám platný poukaz doručím. Pred zaslaním objednávky si prečítajte Podmienky nákupu darčekového poukazu.
Darčekový poukaz možno použiť nepretržite, a to cez objednávkový formulár služieb, v ktorom treba uviesť rezervačné číslo poukazu. Poukaz možno použiť aj telefonickým dohovorom - stačí mi zavolať na číslo 0940736245 a uviesť číslo a hodnotu darčekového poukazu. Vzápätí sa dohodneme na službách, ktoré vám za poukazovú hodnotu poskytnem. 
 
***
 

Ak už darčekový poukaz máte a chcete ho použiť, kliknite na objednávkový formulár služieb. 

 

Objednávkový formulár - darčekový poukaz

Vyplňte a odošlite