Kľúče k zdraviu - telefonická konzultácia zameraná na odhaľovanie hĺbkových - psychosomatických spúšťačov ochorení

Absolútne zdravie - fyzické, duševné, energetické, duchovné i emočné - je prirodzenou súčasťou nášho bytia. Keďže však jestvujeme v pozemských štruktúrach, kde sme ustavične "atakovaní" vlastnými i cudzími ťažkými energiami, naše telo "štrajkuje" - vypovedá službu. 

 

Som zástancom teórie, že keď sa človeku podarí nájsť psychosomatický, čiže hĺbkový spúšťač zdravotného neduhu a začne aktívne pracovať na jeho eliminácii, čoskoro sa do jeho organizmu vráti stratená sila a vitalita. 

 

Práve teraz si môžete objednať telefonickú konzultáciu, v rámci ktorej "rozlúskneme" váš zdravotný stav - nazrieme do "hĺbok" ochorení, ktoré vás sužujú. A je jedno, či ide o bolesti hlavy, starosti s pohybovým aparátom, disharmóniu v tráviacom trakte, časté zápaly, oslabenú imunitu, slabnúci zrak, kaziace sa zuby alebo vypádávajúce vlasy. Vždy jestvuje účinný a osožný duchovný "liek". 

V rámci telefonátu vám dokážem zdiagnostikovať a zharmonizovať energetické telo - čiže urobiť analýzu čakrového systému. Čakry sú vlastne energo-vrtule, ktorými sa naše Ja vyživuje pozitívnymi energiami. Ak čakry haprujú, časom vznikajú fyzické alebo psychické zdravotné komplikácie. 

 

Počas hovoru vám poviem, ktoré sú vaše osobné alebo kľúčové liečivé minerálne kamene, vône, farby alebo mantry. 

 

Samozrejme, popri energetickej harmonizácii neslobodno zabúdať na klasickú medicínu. Nie som lekár ani liečiteľ. 

 

Telefonickú konzultáciu - zameranú na odhaľovanie hĺbkových spúšťačov zdravotných neduhov a "roztočenie" čakier - si môžete objednať pomocou formulára nižšie. 

 

Pred spísaním objednávky si, prosím, preštudujte Pravidlá veštenia a duchovnej pomoci

Pred spísaním objednávky si prečítajte aj informácie o ochrane osobných údajov. 

 

 

Objednávka konzultácie "Kľúče k zdraviu"

Vyplňte a odošlite