Meditácia Nebeská tabuľa želaní - zreálnite svoje priania a túžby

Zostrojil som pre vás novú meditáciu - Nebeská tabuľa želaní. Prostredníctvom nej sa vaše túžby - ústiace z hlbín srdca - môžu pretaviť do reality. 

 

Želania. Sny. Méty. Očakávania. Máme ich neúrekom - pretože sme ľudia. Je normálne, že po niečom túžime. Patrí to k pozemskému bytiu. Tým, že snívame, vytvárame hnaciu silu, aktívnu energiu - no a na základe toho sa hýbe aj celé súcno. Bez dynamiky by bol život len prechádzkou suchou púšťou - bez jedinej kvapky vody. A o to predsa na zemi nejde. Pozemskosť má byť pestrofarebným rajom, kde človek jestvuje celistvo, plnohodnotne, spokojne, majúc to, o čom sníva.

Aj vy máte svoje priania. Verím, že všetky oplývajú pozitívnym charakterom - a prostredníctvom nich chcete vytvárať dobro. Tak pre vlastné Ja, ako aj pre okolitý svet. Možno si želáte nový vzťah - stretnutie duchovnej polovičky, dvojplameňa, možno novú prácu - uspokojujúcu dušu, ale i peňaženku, možno potomstvo, teda splodenie nového života, stabilnejšie zdravie, urovnanie rodinných sporov... 

Výhodou meditácie je, že si môžete priať viac-menej všetko, po čom túži vaše Ja. A druhým plusom je, že meditáciu môžete absolvovať znova a znova - vždy s novými túžbami.  

 

Meditáciu, ktorá trvá viac ako 20 minút, si môžete objednať prostredníctvom formulára nižšie. Stojí 6 eur. Zasielam ju na na mail, a to cez portál www.uschovna.cz. Na mailovú adresu vám príde link, z ktorého si meditačné cvičenie vo formáte .mp3 stiahnete do počítača, notebooku, tabletu alebo mobilného telefónu.

 

Meditáciu si púšťajte kedykoľvek - ideálne do slúchadiel, aby ste hovorené slovo i upokojujúcu hudbu dokonale precítili.

V meditačnom cvičení je použitá hudba týchto autorov: Damiano Baldoni, Kevin MacLeod a Kai Engel. 

 

Pred vyplnením objednávky si, prosím, prečítajte Pravidlá veštenia a obchodné podmienky, ako aj informácie o ochrane osobných údajov. 

 

Objednávka meditácie Nebeská tabuľa želaní

Meditácia stojí 6 eur