Vašu meditáciu som dostala v poriadku. Je úžasné cítiť blízkosť anjelov. Vnímala som pokoj a bázeň. /Mária/ *** Meditácia očistila mňa aj príbytok. Ďakujem. /Iveta/ *** Práve som si vypočula vašu meditáciu. Je to niečo nádherné a bola som ňou nadšená. Veľmi dobre sa mi počúvala, hudba aj hlas - no zapôsobila na mňa veľmi dobre. Čo sa týka pocitov, pri počúvaní boli rôzne. Raz sa mi chcelo plakať, potom som bola smutná aj stuhnutá a prechádzala mnou zima a stiahnutosť. Keď sa to skončilo a otvorila som oči, mala som chuť si to znovu vypočuť. /Tatiana/ *** Jedným slovom "nádhera". Ďakujem. /Soňa/ *** Meditácia mi otvorila nové videnie. Už viem, že nie som sama - hoci som sa tak ustavične cítila. Sú pri mne moji milovaní anjeli. /Tonka/ *** Vašu meditáciu budem počúvať každý deň. Vďaka nej sa cítim ako znovuzrodená. Vďaka. /Petra/

Zázračná meditácia - Vlievanie anjelských aspektov do života

 

Anjeli a archanjeli sú Boží poslovia. Spájajú Najvyšší svet s pozemskou ríšou. Milujú ľudí, a preto im radi pomáhajú, usmerňujú ich, inšpirujú, liečia, motivujú, harmonizujú, ukazujú smer. Práve teraz máte šancu pocítiť anjelské dotyky - takzvané anjelské aspekty - na vlastnej "koži". Internetový portál Svet pozitívnej mágie pre vás pripravil zázračnú polhodinovú meditáciu vo formáte mp3, ktorá slúži na spojenie s anjelskými bytosťami a prijatie ich vzácnych esencií do fyzického aj energetického tela.

Počas zvukového rozjímania sa do vášho "ja" vlejú harmonizujúce energie, ktoré rozžiaria a rozjasnia vašu osobnosť. Spoja vás s takzvaným čistým bytím - vašou čistou podstatou, ktorá nepozná žiadne negatívne energie, vibrácie ani emócie, ale len číre a jasné Svetlo.
Nechajte presvetliť každučkú bunku svojho "ja" anjelskými aspektmi.

 

 

 

Polhodinová meditácia vám bude doručená na váš mail cez stránku www.uschovna.cz. Jednoducho kliknete na získaný link a následne si meditáciu vo formáte mp3 stiahnete do počítača. Veľkosť zvukovej nahrávky je 40 MB.

Meditáciu si púšťajte v pokoji, ideálne vtedy, keď ste sami a keď vás nič a nikto neruší. Pred rozjímaním si zapáľte ľubovoľnú sviečku, na ktorú treba fixkou napísať jedinečný anjelský kód - ten vám doručím v maili.

Cena jedinečnej meditácie je iba 7 eur. Zašlem vám ju do 24 hodín od pripísania peňazí na účet. Údaje k platbe zašlem mailom.

Zvukovú meditáciu si môžete objednať vo formulári nižšie.

 

Pred vyplnením objednávky si, prosím, prečítajte Pravidlá veštenia a obchodné podmienky. 

Pred spísaním objednávky si prečítajte aj informácie o ochrane osobných údajov. 


 

Objednávka meditácie Vlievanie anjelských aspektov do života

Cena meditácie je 7 eur