Amorov zvitok lásky - špeciálna tabuľka na rýchle určenie vzťahového súladu

 

Hoci to znie ako klišé, láska je grom života. Bez nej by nejestvovalo nič. Harmonický, vyvážený a hodnotný vzťah potrebuje každý z nás – áno, aj ten, ktorý vehementne tvrdí, že sa ho to netýka. Pravdepodobne len zatrpkol – a to vplyvom početných sklamaní a zrád. A práve tých je okolo nás neúrekom. Štatistiky sú neúprosné. Dá sa povedať, že približne 40 % všetkých manželstiev stroskotá. Ľúbostné útrapy prežívajú aj tí, ktorí na svoj dvojplameň ešte nenaďabili. Každý druhý slobodný jedinec prechádza zo vzťahu do vzťahu, pretože nenachádza citovú saturáciu. Obzvlášť ťažké to majú tí nezadaní, ktorí prahnú po plnohodnotnom, recipročnom a úprimnom zväzku rodinného charakteru. Voľnomyšlienkarov a slobodomyšlienkarov je stále viac. Návodov na to, ako nájsť skutočnú spriaznenú dušu, je veľa. 

 

Jeden z nich spočíva v takzvanej vzťahovej kompatibilite.Tabuľka synastrie - nazvaná  aj Amorov zvitok - určí, či k sebe ladíte, alebo nie. A teda či je váš vzťah požehnaný, alebo – práve naopak – odsúdený na zánik. Funguje to jednoducho - v tabuľke si nájdete svoje znamenie zvieratníka a potom znamenie jedinca, o ktorého máte záujem alebo s ktorým rozvíjate partnerstvo. "Prienik" určí, na koľko percent k sebe pasujete. Skrátka, či ide o to "pravé orechové". 

 

Amorov zvitok - vo formáte .jpg - si môžete objednať prostredníctvom formulára nižšie, a to za cenu 6 eur. K tabuľke zasielam aj darček - meditáciu Nebeská tabuľa želaní. Vďaka nej si môžete pritiahnuť to, po čom prahnete - aj na ľúbostnej báze. 

K unikátnej tabuľke prikladám návod na použitie. 

 

Amorov zvitok látky má všeobecný charakter a nenahrádza individálny vzťahový rozbor /ktorý môžete získať napríklad prostredníctvom služby Kompatibilita a budúcnosť vzťahu/. 

 

Pred spísaním objednávky si prečítajte Pravidlá veštenia a obchodné podmienky. 

Pred spísaním objednávky si prečítajte aj informácie o ochrane osobných údajov. 

 

Objednávka Amorovho zvitku lásky vo formáte .jpg

Vyplňte a odošlite