Spoznajte ROK 2019. Pomôže vám v tom e-kniha Pssst, prehovárajú k nám anjeli budúcnosti - kartoskopy na rok 2019

Svetlo sveta uzrela moja druhá e-kniha. Volá sa Pssst, prehovárajú k nám anjeli budúcnosti- kartoskopy na rok 2019. Prostredníctvom dielka vás prevediem pomyselnými záhradami nadchádzajúceho roka. 

 

Vo viac ako 200-stranovej e-knihe nájdete množstvo prospešných informácií, prostredníctvom ktorých nazriete za opony futúra. Bližšie analyzuje vzťahovú sféru, materiálnu oblasť, vývoj energetického zdravia. Nechýbajú nevšedné údaje – kľúčoví archanjeli na rok 2019 pre všetky znamenia zodiaku, osobné minerály s uzdravujúcimi a harmonizujúcimi účinkami, dominantné runy a liečivé vône alebo dobíjacie dreviny. 

 

V knihe Pssst, prehovárajú k nám anjeli budúcnosti nájdete aj ďalšie zaujímavé kapitoly:

- Fortunoskop alebo ako nadobudnúť celostné šťastie, 

- Karmické ochorenia podľa dátumu narodenia,

- Horoskop lásky a

- Spirituálne dary podľa zodiaku. 

 

Knižka je obohatená o niekoľko mojich článkov, ktoré vyšli v rôznych tlačených periodikách a získali si hojnú čitateľskú základňu:

- Zázračná Afrodité alebo sila sebalásky,

- Prečo sa človeku nedarí v láske,

- Veštenie pod holým nebom,

- Strach - najhorší z démonov,

- Stráňte sa zlorečenia - špiníte si karmu,

- Aureola - Božie Svetlo,

- Rodové a rodinné bremená,

- Kúzelné číslo 7. 

 

Kniha Kartoskopy na rok 2019 jestvuje len v elektronickej verzii, čo je však v dnešnej technickej dobe skôr plusom než negatívom. Dielko si teda môžete študovať v čítačke e-kníh, na mobile, v notebooku, tablete alebo klasickom počítači.

 

Knižný titul je všeobecným výkladom na rok 2019 a nenahrádza individuálne poradenstvo – so zreteľom na osobitnú životnú vibráciu daného človeka.

 

Knihu si môžete objednať za cenu 7 eur, a to práve teraz. Stačí spísať objednávkový formulár, ktorý je nižšie na stránke. Ak si dielko Pssst, prehovárajú k nám anjeli budúcnosti objednáte do konca decembra 2018, ako darček získate moju meditáciu Nebeská tabuľa želaní.  

 

Knižku zasielam na e-mail cez stránky www.uschovna.cz. To znamená, že po úhrade príde na váš mail odkaz z daného portálu, na ktorý jednoducho kliknete. Vzápätí sa vám dielko stiahne do počítača, notebooku, tabletu alebo mobilu. Potom už neostáva nič iné, len si ho dôsledne preštudovať a tešiť sa z nadchádzajúceho roka. 

 

Pred vyplnením objednávky si, prosím, prečítajte Pravidlá veštenia a obchodné podmienky, ako aj informácie o ochrane osobných údajov. 

 

Objednávkový formulár - e-kniha Pssst, prehovárajú k nám anjeli budúcnosti

E-kniha stojí 7 eur