Spoznajte ROK 2020. Pomôže vám v tom e-kniha Dotyky so zajtrajškom - kartoskopy na nadchádzajúci rok

Svetlo sveta uzrela moja tretia e-kniha. Volá sa Dotyky so zajtrajškom - kartoskopy na rok 2020. Prostredníctvom dielka vás prevediem pomyselnými alejami nadchádzajúceho roka. 

 

Vo viac ako 200-stranovej e-knihe nájdete množstvo prospešných informácií, prostredníctvom ktorých nazriete za opony futúra. Bližšie analyzuje vzťahovú sféru, materiálnu oblasť, vývoj celostného zdravia. Nechýbajú nevšedné údaje – kľúčoví archanjeli na rok 2020 pre všetky znamenia zodiaku a osobné minerály s uzdravujúcimi a harmonizujúcimi účinkami. 

 

V knihe Dotyky so zajtrajškom nájdete aj ďalšie zaujímavé kapitoly:

- Osobné planéty a ich vplyv na vaše pozemské bytie

- Kľúčové karmické karty a z nich vyplývajúce úlohy do aktuálnej inkarnácie

- Pracovno-kariérny horoskop /aby ste vedeli, aká robota uspokojí vaše Ja/

- Citovo-vzťahový horoskop /aby ste vedeli, čo vás na ľúbostnej báze urobí šťastným jedincom/

- Horoskop pre vaše ratolesti /aby ste vedeli, ako ich správne viesť/

Kniha Kartoskopy na rok 2020 jestvuje len v elektronickej verzii, čo je však v dnešnej technickej dobe skôr plusom než negatívom. Dielko si teda môžete študovať v čítačke e-kníh, na mobile, v notebooku, tablete alebo klasickom počítači.

 

Knižný titul je všeobecným výkladom na rok 2020 a nenahrádza individuálne poradenstvo – so zreteľom na osobitnú životnú vibráciu daného človeka.

 

Knihu si môžete objednať za cenu 6 eur, a to práve teraz. Stačí spísať objednávkový formulár, ktorý je nižšie na stránke. 

 

Knižku zasielam na e-mail cez stránky www.uschovna.cz. To znamená, že po úhrade príde na váš mail odkaz z daného portálu, na ktorý jednoducho kliknete. Vzápätí sa vám dielko stiahne do počítača, notebooku, tabletu alebo mobilu. Potom už neostáva nič iné, len si ho dôsledne preštudovať a tešiť sa z nadchádzajúceho roka. 

 

Pred vyplnením objednávky si, prosím, prečítajte Pravidlá veštenia a obchodné podmienky, ako aj informácie o ochrane osobných údajov. 

 

Objednávkový formulár - e-kniha Dotyky so zajtrajškom, kartoskopy na rok 2020

E-kniha stojí 6 eur