Duchovné pravdy veštca Petra: spoznajte démonov čakier a naučte sa ich premôcť

12.11.2015 14:45

Popri fyzickom, teda hmotnom tele jestvuje aj telo energetické. V súvislosti s ním sa často skloňujú tri pojmy - a to aura, čakry a meridiány. Čoraz viac ľudí zisťuje, že celistvú harmóniu a komplexné zdravie im zabezpečí nielen starostlivosť o hmatateľné telo, ale aj posilňovanie takzvanej energetickej základne nášho ja.

 

 

 

Na čakry, čiže akési energo-vrtule, pomocou ktorých sa do nás vháňajú pozitívne vibrácie z okolitého sveta, silno vplývajú pocity. Platí pritom jednoduchá rovnica - pozitívne emócie sú "priateľmi" čakrového systému, negatívne zasa démonmi. Zistite práve teraz, ktoré zákerné pocity sú zabijakom na energetické vrtule, a teda i na vašu osobnú vibráciu.

 

Prvá - základná alebo zemská čakra

Démonom základnej čakry, ktorá nás spája s energiami zeme a dobíja istotou a stabilitou, je strach. Za silného škodcu sa tiež považuje pesimizmus a skepsa.

*Farba, ktorá odbúrava démona: červená

*Vôňa, ktorej sa démon bojí: cédrové drevo

*Minerálny kameň na "vykynoženie" démona: rubín, granát, koral, fluorit

*Aké zdravotné ťažkosti hrozia v prípade, že démon vyhrá: problémy s pohybovým aparátom, hrubým črevom, zubami a nechtami

 

Druhá - sakrálna alebo sexuálna čakra

Kvalita sexuálnej čakry určuje, ako sa človeku darí v citovom a intímnom živote. Odzrkadľuje našu schopnosť fungovať v partnerskom či manželskom vzťahu. Najhoršou démonickou silou, ktorá pôsobí na sakrálnu čakru, je vina.

*Farba, ktorá odbúrava démona: oranžová

*Vôňa, ktorej sa démon bojí: santalové drevo

*Minerálny kameň na "vykynoženie" démona: karneol, mesačný kameň, oranžový kalcit

*Aké zdravotné ťažkosti hrozia v prípade, že démon vyhrá: ochorenia genitálií, močového traktu a obličiek, poruchy krvi, oslabený lymfatický systém

 

Tretia - solárna alebo osobnostná čakra

Ak je solárna čakra v poriadku, sme silnými osobnosťami. Toto energetické centrum určuje, či sa dokážeme presadiť a prispôsobovať si toky života vo svoj prospech. Takzvanému solárnemu pletencu škodia najmä dve nepriaznivé emócie - hanba a nesebaláska.

*Farba, ktorá odbúrava démona: žltá

*Vôňa, ktorej sa démon bojí: rozmarín

*Minerálny kameň na "vykynoženie" démona: citrín, jantár, tigrie oko, pyrit

*Aké zdravotné ťažkosti hrozia v prípade, že démon vyhrá: problémy s tráviacim traktom

 

Štvrtá - srdcová alebo citová čakra

Srdiečková čakra sa nachádza na úrovni hrudníka. Ak je harmonická, vedieme uspokojivý citový život a dostatočné množstvo lásky dávame i prijímame. Najväčším nepriateľom štvrtej čakry je smútok a žiaľ.

*Farba, ktorá odbúrava démona: ružová alebo zelená

*Vôňa, ktorej sa démon bojí: ružový olej

*Minerálny kameň na "vykynoženie" démona: olivín, jadeit, ruženín, serafinit

*Aké zdravotné ťažkosti hrozia v prípade, že démon vyhrá: problémy s kardiovaskulárnym systémom

 

Piata - krčná alebo komunikačná čakra

Krčná čakra súvisí s tým, ako sa prejavujeme, ako vystupujeme, ako odovzdávame svoje emócie. Ak je v poriadku, sme otvorení a komunikatívni ľudia s čistými úmyslami. V opačnom prípade sa uzatvárame a žijeme v "bubline". Démonom piatej čakry je lož a klamstvo.

*Farba, ktorá odbúrava démona: oblohovo modrá

*Vôňa, ktorej sa démon bojí: eukalyptus

*Minerálny kameň na "vykynoženie" démona: tyrkys, akvamarín, chryzokol

*Aké zdravotné ťažkosti hrozia v prípade, že démon vyhrá: starosti s dýchacím aparátom, poruchy reči a dýchania

 

 

Šiesta - zmyslová alebo čakra tretieho oka

Táto čakra sa nazýva aj intuitívna. Jej intenzita určuje, do akej miery používame v bežnom živote svoje zmysly, vrátane takzvaného tretieho oka. Odzrkadľuje tiež to, či sme spojení s pozitívnymi, alebo negatívnymi duchovnými entitami. Najväčším nepriateľom šiestej čakry je ilúzia.

*Farba, ktorá odbúrava démona: tmavomodrá

*Vôňa, ktorej sa démon bojí: jazmín

*Minerálny kameň na "vykynoženie" démona: lapis lazuli, sodalit, labradorit

*Aké zdravotné ťažkosti hrozia v prípade, že démon vyhrá: neurologické ťažkosti, duševné ochorenia, poruchy zmyslových orgánov

 

Siedma - korunná alebo božská čakra

Vďaka korunnej čakre sa spájame s vyššími sférami a prijímame pozitívne vibrácie z univerza. Harmonická božská čakra priťahuje blahobyt vo všetkých rovinách, disharmonická zasa životný nezdar. Za najväčšieho démona tohto energetického centra sa považuje chýbajúca viera.

*Farba, ktorá odbúrava démona: biela alebo fialová

*Vôňa, ktorej sa démon bojí: lotosový kvet, myrha, kadidlo

*Minerálny kameň na "vykynoženie" démona: selenit, krištáľ, ametyst, čaroit

*Aké zdravotné ťažkosti hrozia v prípade, že démon vyhrá: psychické ťažkosti, bolesti hlavy, poruchy spánku

 

*Dúhový úkon na "presvetlenie" energetických démonov

Jesenné obdobie býva sprevádzané menlivým počasím a lejakmi. Po daždi sa na oblohe zvykne zjaviť dúha. Hovorí sa, že anjeli a archanjeli po nej zostupujú na zem, aby mali bližšie k ľuďom. Práve v momente zrodu dúhy treba spraviť "rituálik" na zlikvidovanie energetických démonov - a to naozaj všetkých. 
Postačí priehľadný pohár s čistou vodou. Vezmite ho do rúk a dvihnite do vzduchu tak, aby ste skrze skla videli dúhu. Predstavujte si, ako sa "farebná sila" vstrebáva do vody v pohári. Počkajte do okamihu, keď sa dúha z nebies stratí. V tej chvíli nabitú tekutinu vypite. Anjelské esencie sa samy postarajú o úpravu vášho energetického "jadra".