Viete, čo je AUREOLA? Ak ju nemáte dostatočne silnú, stávate sa terčom pre ťaživé a negatívne energie

01.04.2017 08:46

 

Hoci to znie neuveriteľne, každý človek je svetelnou bytosťou. Keďže nás stvoril Boh, sami disponujeme jeho „zábleskmi“ – teda akýmisi lúčmi Najvyššieho. Pokým svetlo Boha je nekonečné a neutíchajúce – naplnené absolútnou láskou, dobrom a čistotou, náš jas môže chradnúť a hasnúť. A vtedy nastupujú problémy, starosti a peripetie rôzneho druhu, vrátane zdravotných komplikácií. Osobné Božie svetlo sa nazýva aj aureola. 

 

Aureolu sme získali ako dar, a to z najvyšších sfér – „plání“ vše-lásky. Vďaka Božiemu jasu sme v ustavičnom spojení s nebeskosťou.  A nielen to. Aureolické lúče od nás automaticky odbíjajú zlo. Jednak  ľudské – pochádzajúce od iných osôb, ale i také, ktorého pôvodcami sú démonické entity, čiže duchovia, logardy, poltergeisti, egregori, energetickí vyciciavači. V bežnom živote platí jednoduchá rovnica – ak je naša aureola zdravá, vitálna a svieža, jedovaté šípy sa do nás nezahryznú. Naopak, oslabené interné svetlo sa pretaví do „vtečenia“ záporných energií do nášho Ja.

 

 

O aureolu prichádzame vplyvom pozemského „jedu“. Dôvodom sú naše vlastné negatívne emócie, myšlienky, slová alebo skutky, ale i „chápadlá zla“ z okolitého sveta /neprajnosť, intrigy, ovládanie a manipulácia nášho Ja, silné zranenie ega, akákoľvek mágia – hoci i taká, ktorá sa schováva za prívlastkom „biela“/. 

Našťastie, osobné Božie svetlo nikdy úplne nevyhasína a nik nám ho nesmie, nemôže ani nedokáže celistvo odobrať. Problém však tkvie v tom, že čo i len mierne narušená a disharmonická aureola spôsobuje problémy rôzneho druhu.

 

Ak nám osobné svetlo chradne, objavujú sa tieto alebo podobné starosti:

-         Životná skepsa a negativizmus.

-         Apatia.

-         Málo celostnej radosti.

-         Úbytok hojnosti – duchovnej aj materiálnej.

-         Naštrbenie medziľudských vzťahov. 

-         Podráždenosť, hnevlivosť a jedovitosť.

-         Samotárstvo a uzatváranie sa do vlastnej „škrupiny“.

 

 

„Unavená“ aureola výrazne narúša aj vitalitu tela. Zaregistrovať môžete tieto alebo podobné komplikácie:

-         Tráviace ťažkosti rôzneho druhu /ochorenia žalúdka, sleziny, pečene, žlčníka, čriev i konečníka/.

-         Závraty.

-         Bolesti hlavy a „točáky“.

-         Starosti s krčnom chrbticou.

-         Unavené oči.

-         Závažnejšie poruchy spánku /človek sa budí okolo polnoci s nepokojom v duši/.

-         Psychická nevyrovnanosť.

 

Krutú skúsenosť s oslabením osobného svetla má aj mladá žena z Komárna – Kristína. Do redakcie poslala zúfalý list: „Pred dvoma rokmi sa mi začali zdravotné ťažkosti, spojené s trávením. Ustavičné bolesti pod oboma rebrami vyústili do gastritídy – zápalu žalúdka. Liečila som sa dlhé dva mesiace. No po nich prišlo čosi oveľa horšie – starosti so žlčníkom. Hadička u gastoenterológa ukázala, že vnútorný orgán produkuje príliš veľa žlče. Lekár skonštatoval, že zrejme sú v ňom kamienky. A tak sa i stalo. Nasledovala operácia – a môj žlčník bol zrazu vonku. Kolotoč starostí neutíchal – nasledovali vredy na žalúdku, plesne v črevnom trakte, neskôr i polypy. Pravda je taká, že z tráviacich problémov sa zotavujem už dlhých 24 mesiacov. A stále nie som fit.“

Samozrejme, doktor Kristíne nepovedal, že spúšťačom všetkých neduhov bolo narušenie aureoly. Napokon, robil si len svoju prácu – veď klasická medicína je zameraná na riešenie následkov, a nie príčin zdravotných ťažkostí.

List od zúfalej ženy sme dali prečítať spirituálnemu poradcovi Petrovi, ktorý sa zaoberá aj hľadaním duchovných spúšťačov ochorení. Na základe vnútorných vhľadov i karát prišiel k rozuzleniu problémov Kristíny. „Za všetkým je predošlý vzťah, v ktorom bola nešťastná. Jej partner ju týral – najmä psychicky. Jeho prchkú povahu istý čas zvládala, no potom si povedala „dosť“. Posledným polienkom do ohňa bola nevera, ktorú spáchal. Mladá žena utiekla kade ľahšie. No tým sa jej skutočné problémy – tentoraz zdravotného rázu – ešte len začali...“

Podľa Petra sa počas trvania zväzku narúšalo osobné svetlo Kristíny. Partner ju mučil, ovládal, manipuloval – a teda „kradol“ z jej sily, energie a vitality. Ona sa mu poddala, a tak šla proti vlastnej duši – najvnútornejšiemu dieťaťu. Veštec Peter dodáva, že jeho „chápadlá“ ostali aktívne aj po ukončení vzťahu. Vznikla v ňom obrovská masa sklamania, zrady, hnevu, krivdy, a teda i neodpustenia. Na diaľku jej posielal ťažké energie v podobe výčitiek, urážok, hanlivých slov, preklínania. „Áno, je to vlastne forma urieknutia - medzi dvoma ľuďmi vznikne záporné pnutie a napätie. Ak je mimoriadne silné a ak ten, komu je zasielané, oplýva oslabenou sebaláskou a dôverou vo vlastné Ja, je viac než pravdepodobné, že pomyslený hák temnoty sa vryje do jeho útrob. Najskôr poškodí energetické telo a neskôr sa „zmocní“ aj tela fyzického.“ A práve vtedy vznikajú zdravotné ťažkosti – spojené najmä s trávením. Samozrejme, nemožno k tejto téme pristupovať všeobecne. Nie každá starosť so žalúdkom, pečeňou, žlčníkom alebo črevným systémom je výsledkom porobeniny. Platí však, že všetky neduhy, ktoré sa týkajú tráviacich orgánov, súvisia vo svojej najhlbšej podstate s oslabením aureoly – osobného svetla.

 

 

O osobnú žiaru sa treba patrične starať – vyživovať ju. Tak to chce aj samotný Boh. Dáva nám do vienka mnohé techniky, ako to robiť. Samozrejme, to, či po nich siahneme, závisí iba od nás samých – máme slobodnú vôľu. K liečivým metódam na posilňovanie aureoly patrí:

-         Čistota a mravnosť života – fyzická, duševná aj duchovná.

-         Stránenie sa hriechov rôzneho druhu.

-         Pozitívna a optimistiská myseľ.

-         „Držanie“ ega pod pokrievkou, aby nevystrájalo.

-         Žehnanie sebe, iným i svetu ako takému.

-         Zdravá, no nesebecká sebaláska.

-         Životná ráznosť a rozhodnosť, no zároveň neha a láskavosť.

-         Kontrolovanie výbušnosti, hnevlivosti a jedovitosti.

-         Zdravá a čistá viera a dôvera.

-         Meditácia, rozjímanie, používanie modlitieb /nie však dogmatických, naučených, a teda vnútorne neprecítených/.

-         Udržiavanie permanentného kontaktu s Bohom a anjelskými bytosťami /ktoré svojou všemocnou láskou dokážu naše osobné svetlo kedykoľvek revitalizovať/.

-         Častá návšteva prírodného prostredia.

-         Športové aktivity /v tele „rozprudzujú“ priaznivé energie/.

 

Dobré rady nad zlato:

-         Minerály, ktoré aktivujú aureolu – jantár, citrín, selenit, serafinit.

-         Zázračné arómy na posilňovanie osobnej žiary – kadidlo, myrha, santalové drevo, lotosový kvet, jazmín.

-         Dreviny, ktoré pri objímaní harmonizujú naše osobné energie – gaštan, lipa, platan.

-         Kľúčoví anjeli či archanjeli, ktorí sa radi postarajú o aktiváciu aureolických lúčov – najmä strážni anjeli, ale aj ľubovoľná bytosť z radov archanjelov. Prekrásne nebeské dotyky v tomto smere poskytujte napríklad Jofiel, Sandalfon či Chamuel.

 

 

Modlitba aureoly, smerovaná osobnému anjelovi

„Môj milovaný strážny anjel, prebúdzaj sa v každučkej bunke môjho Ja. Napĺňaj moju celistvosť, vylievaj sa do mňa a vlievaj sa aj do prostredia, ktoré ma obklopuje. Rozžiarením tvojich aspektov v mojich hĺbkach i na povrchu sa sám stávam svetlom. Božou žiarou, vďaka ktorej som v ustavičnom spojení s Domovom.

Môj anjel, lám vo mne všetky škodlivé a deštrukčné emócie, energie, vibrácie, substancie a myšlienkové spazmy, ktorými škodím vlastnej duši, a teda si prostredníctvom nich kradnem svoje svetlo – Boží jas.

Môj strážny anjel, spoj sa s mocným archanjelským tímom a navibrujte ma tak, aby bola moja celistvosť strážená pred zlom, ale i pozemským či energetickým jedom.

Nik, len Boh, vy - vľúdne svetelné bytosti a ja sám máme právo uskutočnovať zásahy do môjho bytia. Všetko ostatné – nekorešpondujúce s Najvyšším – stráca nado mnou silu, nevnára sa do môjho Jánstva, ale spontánne mizne v podhubí temnôt – miest, ktoré sú mi absolútne cudzie a vzdialené.

Ďakujem ti, strážny anjel, za lúče pomoci. Vďaka tebe žiarim vše-svetlom. Teraz a naveky.“

 

Zdroj obrázkov: pixabay