Z ezoterickej kuchyne veštca Petra: Takýto bude rok 2018 pre Býkov

05.11.2017 08:32

 

*Rok 2018 v kocke
V posledných mesiacoch predošlého roka ste viedli početné dilemy – späté s materiálnou alebo citovou sférou. Balansovanie či oscilovanie vášmu Ja škodili, pretože postupne odkrajovali z pokoja v mysli, ale aj z celostnej fyzickej či psychickej vitality.
Nerozhodné vibrácie nahrádza v novoročnom období aktívnosť, dynamickosť, jasnosť, fixnosť a presvedčivosť. Všetko, čo sa dosiaľ „kmitalo“ na pomyselných životných váhach, sa finálne a definitívne preklopí buď na jednu, alebo druhú stranu. Aj preto je viac než pravdepodobné, že Býci, nositelia zemského znamenia zodiaku, zmenia prácu, prípadne i osobný vzťah.
Duchovná ríša tiež prezrádza, že v roku 2018 si budete väčšmi dôverovať. Narastie vám sebavedomie a schopnosť seba-prezentácie. Očaríte kvalitnou komunikačnou úrovňou a brilantnou danosťou presviedčať druhých. Uspejete v konkurzoch, súťažiach alebo na pohovoroch či mítingoch. Do vienka získate aj dar učiť alebo vzdelávať druhých.
Tým, že budete otvorenejší a priebojnejší jedinec, musíte počítať s rizikom konfliktov, nedorozumení a hádok. Hviezdy nimi šetriť nebudú.  Na obzore je aj viac nepriateľov, sokov alebo intrigánov – nebojte sa, zdoláte ich ľavou zadnou.
Rok 2018 možno nazvať aj etapou „presvetlených“ životných ciest. Skrátka, nadobudnete presvedčenie, že presne viete, kam kráčate a čo je vaším skutočným cieľom.
 
 
*Citový život
Nositelia zemského znamenia budú počas celého roka väčšmi prejavovať svoje Ja. Aj preto sa môžu v osobných vzťahoch objaviť nuansy – najmä vtedy, ak majú po svojom boku autoritatívneho jedinca, ktorý chce mať všetko podľa seba. Býkom to začne prekážať – a daný rozmer ovplyvní celkovú úroveň prajných citov.
Rok 2018 prežijú a prekonajú len také „býčie“ partnerstvá či manželstvá, v ktorých vládne rovnovážnosť a v ktorých si životná polovička plne uvedomuje kvality Býka – a adekvátne ho za to chváli.
 
*Materiálna sféra
Rok 2018 je rokom aktívnym a dynamickým. Materiálny progres máte na dosah. Narásť môžete kariérne i finančne. Ašpirovať smiete aj na vysoké pozície. Zadarí sa vám aj v takom prípade, ak okúsite nové pracovné výzvy. Pod úspech sa podpíše najmä vaša rozhodnosť a ráznosť.
 
*Zdravotná stránka
Počas celého roka dbajte na vitálny nervový systém a psychiku. Tým, že budete ustavične v aktívnych a dynamických vibráciách, je pravdepodobné, že zabudnete na adekvátny oddych. Vplyvom toho sa môžu objaviť nediagnostikovateľné choroby so silným psychosomatickým nábojom.  
V roku 2018 sa stráňte rýchlych jázd a adrenalínových športov. Vaším harmonizačným a liečivým minerálnym kameňom je rubín – polodrahokam, ktorý v útrobách človeka prebúdza skutočnú šelmu.