Sada 10 anjelských mandál na priťahovanie vše-hojnosti

 
 

Mandaly sú unikátne obrazce, ktoré do života človeka prinášajú pozitívne vibrácie. Svojou farebnosťou, ornamentmi, no predovšetkým osobitnou energiou, ktorú do nich vkladá autor, zabezpečujú šťastie, lásku, vitalitu aj hojnosť. S mandalami stačí meditovať  - pozorovať ich a rozjímať. Ideálne v kombinácii s duchovnou hudbou. Mystické čarokruhy majú aj iné poslanie - prostredníctvom nich sa dajú sny a túžby posielať do mocného Univerza. Postup je jednoduchý - hľaďte na energetický obrazec a sústreďte sa na svoje želanie.

 

S láskou som pre vás pripravil 10 svetelných mandál – každá prislúcha k inej archanjelskej bytosti, a teda plní aj iné priania.

 

Práca so sadou 10 čarokruhov je jednoduchá – v návode si preštudujte, pri akých konkrétnych životných témach pomáhajú príslušné mandaly, a vzápätí ich použite. Stačí si ich vytlačiť – ideálne farebne a vo formáte A5 – a mať na viditeľnom mieste v domácom či pracovnom prostredí. Skrátka – tam, kde vaše oko dovidí. Anjelské energie – sálajúce z mandaly – začnú okamžite účinkovať. Samozrejme, s čarokruhom môžete aj meditovať – hľadieť naň a rozjímať.

Keď mandalka splní svoj duchovný účel /a prinesie vám to, po čom túžite/, stačí ju odložiť a v prípade potreby opätovne zužitkovať. Čarokruhy majte na príjemnom mieste /napríklad v zásuvke vedľa minerálnych kameňov alebo osobných vecí, ktoré sú vášmu srdce blízke/. 

 

Sadu 10 čarokruhov, ktoré zasielam na mail, si môžete objednať prostredníctvom formulára nižšie. Set stojí 7 eur. Súčasťou je i návod. 

 

Pred vyplnením objednávky si, prosím, prečítajte Pravidlá veštenia a obchodné podmienky, ako aj informácie o ochrane osobných údajov. 

 

Objednávka sady 10 anjelských mandál

Vyplňte a odošlite